9 Kasım 2014 Pazar

VAHİT AKÇA'DAN "VALİDEBAĞ KARİKATÜR SERGİSİ" İÇİN BİR DUYURU...

VAHİT AKÇA ARKADAŞIMIZIN MİZAHHABER'E İLETTİĞİ VALİDEBAĞ KARİKATÜR SERGİSİ HAKKINDAKİ SON BİLGİLERİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ... 


Merhaba arkadaşlar,


Daha önceki duyurularımızda Validebağ Korusu için karikatür sergimize, Validebağ Gönüllüleri Derneği’nin desteğinden söz etmiştik.. Yeşil Alan Sakinleri Dayanışması ve İstanbul Kent Savunması da destek oluyorlar... Zaten umutluyduk, bizler için daha da moral oldu bu.


Bu duyurumuz, yarından sonra;Yeşil Alan Sakinleri Dayanışması, İstanbul Kent Savunması ve Validebağ Gönüllüleri’nin WebSite, blog, facebook, twitter gibi adreslerinden de daha geniş biçimde duyurulacaktır. Sergi için bir sonraki yürüyüş  tarihi bize bildirilecek (yakın zamanda gerçekleştirilmesi düşünülüyor). Biz de, son katılım ve sergi tarihini sizlere tekrar duyuracağız...Bu duyuruya kadar; karikatür gönderimine devam edebilirsiniz.
Karikatürlerini gönderen arkadaşlarımıza, duyurularımızı site, blog, facebook, twitter gibi mecralarda paylaşan arkadaşlara tekrar teşekkür ederiz. Bu son duyurumuzu da paylaşarak, daha da yayılması için desteklerinizin devamını bekliyoruz..  


Şu ana kadar Validebağ Korusu için karikatür gönderen arkadaşlarımız: 
akdağ aydut (2) aşkın ayrancıoğlu (2) atay sözer (3) atilla atala (1) bayram bağcı (3) canol kocagöz (2) cihan demirci (1) coşkun göle (1) eray özbek (1) ercan baysal (3) hasan seçkin (2) izel rozental (2) mehmet kahraman (2) mehmet zeber (1) muammer kotbaş (6) musa gümüş (1) mustafa bilgin (1) mustafa yıldız (3) nevzat varhan (1) ruhi idacıtürk (1) taner özek (5) vahit akça (8) yasin halaç (21)

Karikatür gönderen çocuklarımız:
gülçin çalışkan (14 yaş) rana uysal (13 yaş) serkan güdükoğlu (12 yaş)
(aşkın ayrancıoğlu arkadaşımızın öğrencileridir.) - başka katılmak isteyen kardeşlerimiz olursa, onların resim ve karikatürlerini de sergileyeceğiz.-

Sergilenecek karikatürler; Photoshop paspartulu, 50x70cm foreks baskı olacaktır.

Karikatür gönderim:  A3 - 300 DPI - JPG olarak, vahitakca@yahoo.comhasanseckin2011@gmail.com
adresine...

adı üstünde: KORU! Umutlu kalın...

Vahit Akça- Hasan Seçkin