9 Haziran 2016 Perşembe

BURSA'DA BAKUT'UN DÜZENLEDİĞİ ÖZEL ETKİNLİKTE CİHAN DEMİRCİ'DEN "BİR MİZAH GEZİSİ" SÖYLEŞİSİ...


Cihan Demirci, Bakut'un Bursa'da düzenlediği "Bir Mizah Gezisi" başlıklı görsel sunumlu söyleşisi sırasında... (7 Haziran 2016)

Kısa adı BAKUT olan Bursa Arama Kurtarma Derneği'nin Bursa'da, Nilüfer Belediyesi Dernekler Yerleşkesi Salonunda, Gezi Direnişinin 3. yılı anısına, 7 Haziran Salı gecesi düzenlediği özel etkinlikte Damdaki Mizahçı Cihan Demirci, bu gece için hazırladığı 1 saati aşan görsel sunumlu söyleşisi; "Bir Mizah Gezisi"ni Bursalı izleyiciler önünde gerçekleştirdi. Gece, Hasan Özaydın'ın "Bursa'da Gezi" başlıklı, gezi direnişi eylemlerinin Bursa'daki görüntüleriyle dolu konuşmasıyla başladı. Bu konuşmadaki görüntülerde Bursa'da gezi direnişine çok ciddi sayıda bir katılımın olduğu görüldü: Ardından sahneye gelen fotoğraf sanatçısı, Evrensel gazetesi yazarı, Red fotoğraf grubundan Özcan Yaman ise Gezi Direnişi süreci üzerine hazırladığı kolaj bir filmin gösterimiyle, direniş sırasında çektiği fotoğraflarından oluşan bir sunum yaptı.


AYRINTILI HABER VE FOTOĞRAFLAR İÇİN "DAMDAKİ MİZAHÇI"YA TIKLAYINIZ: http://damdakimizahci.blogspot.com.tr/2016/06/bursada-bakutun-duzenledigi-ozel.html