28 Şubat 2016 Pazar

CİHAN DEMİRCİ'NİN BİLGİ ÜNİVERSİTESİNDEKİ SÖYLEŞİSİ 29 ŞUBAT'TA SANTRAL İSTANBUL KAMPÜSÜNDE...

29 Şubat 2016 Pazartesi günü, İstanbul Bilgi Üniversitesinin, Eyüp'te bulunan Santral İstanbul Kampüsünde, saat:17.00-19.00 arasında, Cihan Demirci söyleşisi gerçekleşecek. Bilgi Üniversitesi Bilgi Gelişim Kulübü tarafından düzenlenen söyleşi, okulun Sinema-Televizyon bölümü öğrencisi Ertan Doğan'ın çabasıyla hayat buldu.

2016 yılında yazar-çizerlik serüveninde 38. yılı geride bırakanCihan Demirci, Bilgi Üniversitesindeki söyleşisinde; yazarlığından karikatürcülüğüne, mizahtan, karikatüre, geyik muhabbetinden laforizmaya, basından medyaya, kitaplardan yayın dünyasına sinemadan televizyona, şiirden tiyatroya, hayattan ülkeye, argodan edebiyata, yazarlık-çizerlik serüveninden damıtılmış, ustalarla dolu renkli anılara-anekdotlara dek, kendine özgü bir "Damdaki Mizahçı" bakış açısıyla, söyleşiyi izleyecek ve bu söyleşiye sorularıyla katkı sağlayacak öğrencileri 2 saatlik bir yolculuğa çıkaracak.

Kısacası; 29 Şubat'ta, Santral İstanbul Kampüsündeki etkinlik çadırındaki Cihan Demirci söyleşisinde; "Damdaki Mizahçı ile Damardan bir söyleşi" daha gerçekleşmiş olacak...