2 Temmuz 2015 Perşembe

DÜNÜN ÖZETİ: BİR KEZ DAHA GÖRÜLDÜ Kİ, AKP'NİN "TAŞERON" İŞÇİSİDİR: MHP!..

VAHİT AKÇA'DAN GÜNÜN ÇİFTİNİN ARABASI!..MİZAHHABER CAPS SERVİSİ SUNAR!.. 
AKDAĞ SAYDUT ÇİZDİ... 


MUSA KART (2 Temmuz 2015-Cumhuriyet)LATİF DEMİRCİ (2 Temmuz 2015-Hürriyet)


CİHAN DEMİRCİ'DEN FEYS-ÜSTÜ YORUMLAR... 

DİNBAZLIKLA FAŞİZMİN KUCAKLAŞMASI ZATEN KAÇINILMAZDI!.. İLK GÜNDEN BERİ BELLİYDİ!.. EN UFAK BİR SÜRPRİZ YOK... AKP 13 YILDA DİNBAZLIKTA BÜYÜK USTA OLDU, CILK YUMURTA İKİZLERİNİN KOALİSYONUNDA DİNBAZLIK KISMI AKP'NİN, FAŞİZM KISMI ARTIK MHP'NİN OLUR!... YANİ BUNDAN SONRA İŞİN "FAŞİZM" KISMININ YENİ TAŞERON ORTAĞI ARTIK MHP'DİR!.. (C.D.)

Bu "EKMELEDDİN" denen adam seçim kazanması için filan ortaya atılmıyor, bu ikinci keredir oldu, seçimi AKP'nin kazanması için ortaya atılıyor!... Bu defa sadece şöyle bir fark oldu, Ekmeleddin'in eski ortağı CHP, ben bu defa Ekmeleddin'le değil Baykal'la kaybetmek istiyorum dedi ve en azından böyle yaparak Baykal'ı da kaybetme mutluluğunu yaşamış oldu!.. (C.D.)


Seçimi kaybedeceği zaten baştan belli olan Geçici Meclis Başkanı Baykal'ın seçimi kaybettiği sonucu bizzat kürsüden kendisinin açıklama durumunda kalması, bu yavan AKP+MHP ortak tuluat oyunundaki tek tuhaf renk olarak tarihe geçecektir!.. smile ifade simgesi (C.D.)

Düşünün Baykal'a en azından "Sayın eski genel başkanım" filan deniyordu... Şimdi "Sayın eski geçici Meclis Başkanım" düzeyine indi!.. CHP sanki kaybetmiş gibidir ama son seçim sonrası pek de parlak durumda olmayan Kılıçdaroğlu "Baykal"ın düştüğü pozisyon sayesinde bence bugünü mutlu bitirmiştir!..

MHP'YE VERDİĞİ OYUN HEP AKP'YE GİTTİĞİNİ GÖRMEKTEN ASLA YORULMAMIŞ, BIKMAMIŞ, USANMAMIŞ BİR SEÇMEN VAZİYETİ!.. YAAAA İSVİÇRELİ BİLİM ADAMLARI BİRAZ BU KLİNİK VAZİYETİ DE GÖRÜN!!!! (C.D.)

SAHİ SONUÇTA N'OLDU?.. N'OLACAK "YENİ TÜRKİYE" İDİ YA, ŞİMDİ "YENİ FAŞİST TÜRKİYE" OLDU!.. (C.D.)