30 Haziran 2015 Salı

UYKUSUZ MİZAH DERGİSİNİN FACEBOOK HESABI ELE GEÇİRİLDİ!..

Milyonlarca takipçisi bulunan Uykusuz dergisinin resmi Facebook hesabı, Reklamface adlı sosyal medya ajansı tarafından ele geçirildi. İddiaya göre ajans Uykusuz'dan talep ettiği parayı alamayınca derginin hesabını hackledi.

Facebook'ta 3 milyonun üstünde takipçisi bulunan Uykusuz dergisinin hesabı, son günlerde derginin mizah anlayışını pek de yansıtmayan paylaşımlar içeriyor. Bunun nedeni ise çok ilginç. Esas neden, Uykusuz dergisine ait olan hesabı 'Uykusuz Adam' adına çevirerek derginin takipçilerine 'el koyan' Reklamface adındaki bir sosyal medya ajansı. 
Derginin düşüncelerini yansıtmayan tuhaf paylaşımlar nedeniyle Uykusuz'un pek çok okuru, son günlerde derginin bu hesabı sattığını düşünüyordu.

Oysa mesele bambaşka.  Konuyla ilgili daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için Hürriyet gazetesi sitesi link adresine tıklayınız: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat/29418509.asp

UYKUSUZ dergisinin yeni facebook sayfasına ise artık şu yeni adresten ulaşılıyor: https://www.facebook.com/UykusuzOnline